Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Syrianska IF Kerburan

Följ

Syrianska IF Kerburan

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Syrianska IF Kerburan
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:30

      Fagersta Södra IK P11 Vit (borta) P11/12


      12:30
    • 14:00

      Västerås IK Herrar (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Skiljebo SK F12 (hemma) F10


      12:30
    • 13:00

      Gideonsbergs IF F13 Blå (hemma) F13/14


      15:00
    • 13:15

      Västerås SK FK Blå (hemma) P14/15


      15:15
    • 14:30

      FC Europe Juniors 1 (hemma) P14/15


      16:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:15

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P19


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:00

      Västerås SK FK F11 (borta) F10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Barkarö SK P11 (borta) P11/12


      21:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:00

      Skinnskattebergs SK F10-11 (hemma) F10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Arboga Södra IF P11 Gul (hemma) P11/12


      12:00
    • 12:15

      Sala FF P11 Röd (hemma) P11/12


      14:15
    • 15:00

      Bosnisk SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:30

      Forsby FF F12 Blå (borta) F10


      17:30
  • 9Sön
    • 00:00

      Skiljebo SK P 15 Blå (borta) P14/15


      02:00
    • 10:00

      Västerås IK P2015 2 (borta) P14/15


      12:00
    • 15:00

      Romfartuna GIF F13 (borta) F13/14


      17:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 08:00

      Aros Cupen 14/6-17/6 P11/12


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Aros Cupen 14/6-17/6 P11/12

  • 16Sön
    • Heldag

      Aros Cupen 14/6-17/6 P11/12

    • Heldag

      AROS CUPEN P17

    • 12:30

      Skultuna IS P 10/11 Svart (borta) P11/12


      14:30
    • 23:59

      Irsta IF 2 (hemma) F10


      00:00
    • 23:59

      Sala FF F13 (hemma) F13/14


      00:00
    • 23:59

      Romfartuna GIF P15 1 (hemma) P14/15


      00:00
    • 23:59

      Skiljebo SK P 15 Gul (hemma) P14/15


      00:00
  • 17Mån
    v.25
    • 00:00

      Aros Cupen 14/6-17/6 P11/12


      09:00
    • 00:00

      Irsta IF 2 (hemma) F10


      01:59
    • 00:00

      Sala FF F13 (hemma) F13/14


      01:59
    • 00:00

      Romfartuna GIF P15 1 (hemma) P14/15


      01:59
    • 00:00

      Skiljebo SK P 15 Gul (hemma) P14/15


      01:59
    • 17:15

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P19


      18:30
    • 17:30

      Träning P14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 00:00

      Hallstahammars SK FK P-11 Röd (hemma) P11/12


      02:00
  • 23Sön
    • 10:00

      IK Franke F2010/2011 (borta) F10


      12:00
    • 10:30

      Västerås SK FK F 13/14 (borta) F13/14


      12:30
    • 13:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 1 (borta) F10


      15:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Träning F13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön